آزمایشگاه پردازش موازی

حداقل مبلغ افزایش اعتبار پنجاه هزار تومان است.
۱.تعرفه [آزاد] (غیر دانشجو و غیر هیات علمی) استفاده از یک هسته پردازشی برای هر ساعت مبلغ ۱۰۰۰ ریال می باشد.
۲.تعرفه [دانشکده](اعضای هیات علمی/دانشجویان دانشکده‌ ریاضی دانشگاه تهران) برای استفاده از یک هسته پردازشی برای هر ساعت مبلغ ۵۰۰ ریال (۵۰ درصد تخفیف) می باشد.
۳.تعرفه [پردیس](اعضای هیات علمی/دانشجویان پردیس علوم دانشگاه تهران) برای استفاده از یک هسته پردازشی برای هر ساعت مبلغ ۷۰۰ ریال (تخفیف ۳۰ درصد) می باشد.
۴.تعرفه [علمی](اعضای هیات علمی/دانشجویان سایر واحدها و یا دانشگاه ها) برای استفاده از یک هسته پردازشی برای هر ساعت مبلغ ۹۰۰ ریال (تخفیف ۱۰ درصد) می باشد.

آزمایشگاه پردازش موازی

به اطلاع کاربران آزمایشگاه پردازش موازی می رسانیم به دلیل برخی تعمیرات از روز سه شنبه ۱۴ تیرماه امکان ارسال job جدید موقتا غیر فعال شده و از روز شنبه ۱۸ تیر نیز سامانه تا اطلاع ثانوی از دسترس خارج خواهد بود. لطفا برنامه ریزی های لازم را انجام داده تا از توقف ناخواسته برنامه های شما پیشگیری کنید. در ضمن به دلیل نیاز به تغییر زیرساخت ها تا اطلاع ثانوی هیچ گونه ثبت نام جدید و افزایش اعتباری انجام نخواهد شد. با تشکر فراوان. مدیریت سامانه پردازش موازی

مراحل ثبت نام به صورت زیر است: 

۱. تکمیل فرم  پیوست  موجود در  همین صفحه  و ارسال آن به ایمیل مدیریت جهت احراز هویت 

۲. پرداخت تعرفه خدمات  حداقل به مبلغ 50 هزار تومان یا ضریبی از آن. 

۳. ارسال تصویر فیش پرداختی به دو آدرس ایمیل پشتیبانی و امور مالی 

۴. ثبت نام در پورتال کاربران (http://172.16.48.253)  (اتصال تنها از طریق UTVPN و یا با اینترنت داخلی دانشگاه تهران ممکن است)و بارگذاری تصویر فیش پرداختی در قسمت درخواست افزایش اعتبار در پورتال جهت افزایش اعتبار.  

۵. با توجه به این که کاربران غیر اعضای دانشگاه تهران برای اتصال به سرورهای داخل دانشگاه نیاز به استفاده از وی پی ان دانشگاه تهران UTVPN دارند، جهت دریافت اکانت موقت درخواستی را مبنی بر دریافت یوزر پسورد دانشگاه تهران به ایمیل پشتیبانی ارسال نمایند.  این فعال سازی معمولا تا چند روز کاری زمان میبرد.

۶. ارسال درخواست افزایش اعتبار و فعالسازی حساب کاربری به ایمیل پشتیبانی 

کانال تلگرام :MSCS_CHPC@ توجه کنید که هر یک از مراحل فوق ممکن است چند روز کاری به طول انجامد. پیشاپیش از دقت شما در طی مراحل و صبر و حوصله شما سپاس گذار هستیم.  

تجهیزات:

336 هسته محاسباتی با فناوری Xeon  با سرعت 2.3 گیگاهرتز.

1280 گیگابایت حافظه DDR4 با سرعت 2133 مگا هرتز.

2 عدد کارت گرافیک با فناوری CUDA مخصوص انجام محاسبات( دارای 5760 هسته محاسباتی و 24 گیگابایت حافظه DDR5)

4 ترابایت فضا جهت ذخیره داده های کاربران.

خدمات :

ارائه خدمات پردازشی به منظور انجام سریع محاسبات مورد نیاز کاربران.

نصب و پیکربندی نرم افزارهای مورد نیاز کاربران.

مدیریت و اجرای برنامه ها توسط کاربران بدون نیاز به حضور فیزیکی.

امکان خرید بسته های محاسباتی مدت دار و یا ساعتی.