کارگاه آموزشی دستگاه کروماتوگرافی گازی
فرم پیوست ارسال نمونه:
لطفا فرم زیر را داونلود و پس از تکمیل همراه با نمونه مورد نظر برای مرکز ارسال نمایید
دریافت فرم پیوست

کارگاه آموزشی دستگاه کروماتوگرافی گازی
کارگاه آموزشی دستگاه GC-MASS

کارگاه آموزشی - 18 مهر ماه 1397


عنوان کارگاه آموزشی تاریخ برگزاری محل برگزاری کارگاه ظرفیت هزینه شرکت در کارگاه تخفیفات نام مدرس
کارگاه آموزشی دستگاه کروماتوگرافی گازی-طیف سنج جرمی GC-MS

2 آبان ماه

08:30-16:30

آزمایشگاه مرکزی دستگاهی  
10 نفر
1.500.000  ریال
30 درصد تخفیف برای کلیه دانشجویان دکتر سهیلا صمدی  

توضیحات کارگاه

کروماتوگراف گازی در ترکیب با آشکارساز جرمی، ابزاری حساس و دقیق برای آنالیز کیفی و کمی ترکیبات فرار و نیمه فرار می­باشد که کاربرد وسیعی در صنایع مختلف مانند پتروشیمی، کشاورزی و داروسازی دارد. هدف از این کارگاه آموزشی آشنایی بیشتر با اصول کار با دستگاه می­باشد. بنابر این ابتدا قسمت­های مختلف دستگاه معرفی و نحوه عملکرد آنها توضیح داده می­شود. سپس نحوه عمل در نمونه ه­ای از کاربردهای متداول (آنالیز اسانس، برش­های نفتی، آلاینده­های محیطی ...) از تزریق نمونه تا به دست آوردن کروماتوگرام مناسب و تفسیر داده­ ها مورد بررسی قرار می­گیرد. در نهایت به نکاتی در مورد حفظ و نگهداری دستگاه و کالیبراسیون اولیه اشاره خواهد شد. برای کسب نتیجه بهتر، به شرکت کنندگان در این کارگاه توصیه می­شود مروری مختصر بر مبانی و تئوری روش داشته باشند تا در این فرصت محدود بیشتر به اصول عملی پرداخته شود. 

لطفا  هزینه کارگاه راصرفا  به شماره حساب 5225428134 بانک ملت و شناسه واریز 1601064064173  پرداخت نمائید (حتما شناسه واریز قید شود)و کپی فیش واریز را به همراه فرم پیوست  تکمیل شده به ایمیل آزمایشگاه (utsciencelabs@gmail.com)  ارسال فرمائید.

پس  از پایان کارگاه به شرکت کنندگان گواهی  (انگلیسی) اعطا می گردد. لذا لطفا درفرم پیوست نام  و نام خانوادگی به زبان انگلیسی  را با دقت تکمیل نمائید.

 مطالب مورد بحث کارگاه

  • مقدمه ای به کروماتوگرافی.

  • اصول کار با دستگاه GC-MS.

  • انجام و بررسی چندآنالیز متداول.

  •  تعرفه خدمات

به اطلاع می رساند، همزمان با درخواست و ثبت سفارش، بر اساس نوع و گروه عضویت هزینه خدمات به صورت خودکار محاسبه و صورتحساب صادر خواهد شد

متاسفانه این سرویس درحال حاضر فعال نمی‌باشد